TAKLoopNIE – Aleksander Schmidt, Igor Herbut, Joanna Janiak

 

TYLKO U NAS 🙂

TAKLoopNIE, Człowiek w Zielonym Korytarzu

 

 

 

Wielkimi krokami zbliża się premiera dwupłytowego albumu TAKLoopNIE. Duża część rozważań nad materiałem muzycznym została zrealizowana internetowo – stąd tytuł płyty. Muzycznie i tekstowo płytę przygotowywałem od 15 lat. Mogę śmiało powiedzieć, że muzyka zawarta w albumie to mój subiektywny zapis i reakcja na otaczającą nas rzeczywistość. W Hurtowni Dźwięków, w trakcie ponad rocznej pracy nad płytą, pojawiło się ponad 15 wokalistów i 40 instrumentalistów reprezentujących wprawdzie różne style, ale podobną wrażliwość muzyczną. Oprócz mojego ukochanego instrumentu – gitary, na płycie usłyszymy kwartet smyczkowy, sekcję dętą, instrumenty perkusyjne, kwartet wokalny, saksofony: tenorowy, altowy i sopranowy, akordeon, kontrabas…. Mówiąc krótko – każdy utwór  zabrzmi inaczej ponieważ zagrali i zaśpiewali w nim zupełnie inni ludzie.

Na płycie znajdą się głównie moje kompozycje autorskie, ale będą też dwa, mogę to powiedzieć z pełnym przekonaniem, genialne teksty księdza Twardowskiego, a także utwory skomponowane przez Igora Herbuta (zwycięzca Must Be The Music – Tylko Muzyka) , Krzysztofa Gosudarskiego i Adama Szczepaniaka. (w internecie można już posłuchać wstępnej wersji utworu Turkusowy autorstwa Igora Herbuta http://www.youtube.com/watch?v=OCQtS2D3r7c )

2 i 3 maja 2012 roku pod czujnym okiem Mariusza Bukowskiego i Tomka Góralczyka realizowaliśmy teledysk do utworu „Zielone Korytarze”, który będzie promował płytę.

Piosenka otwierająca album, to duet w wykonaniu kluczowych artystów projektu, bez których myślę, ba – jestem tego pewien, że płyta by nie powstała – Igora Herbuta (LemON) i Joanny Janiak (TGD, Trzydzieści Trzy). Planem teledysku jest strych jednej z kamienic gnieźnieńskiej Starówki. Efekty tej dwudniowej sesji będzie można poznać już wkrótce… a dziś fotki z teledysku zrobione przez fotostube.

Aleksander Schmidt

Projekt TAKLoopNIE

TAKLoopNIE - Aleksander Schmidt, Igor Herbut, Joanna Janiak

TAKLoopNIE - Aleksander Schmidt, Igor Herbut, Joanna Janiak

Joanna Janiak

 

ZAPRASZAMY!!! Więcej na:
www.agencja.fotostube.pl

AGENCJA FOTOSTUBE

Comments are closed.