Fotografia Portretowa dla początkujących

Warsztaty jakich jeszcze nie było!


Czy czasem nie masz ochoty oderwać się od szarej rzeczywistości i zanurzyć w magicznym świcie? A może szukasz sposobu na wypoczynek, który jednocześnie pozwoli Ci rozwijać swoją pasję do fotografii? Majówka to idealny moment na spełnienie tych marzeń!

Przborowo 11, miejsce przesiąknięte niezwykłym klimatem i niepowtarzalną aurą, staje się areną dla naszych wyjątkowych warsztatów fotografii portretowej. To tutaj czas płynie wolniej, a każdy zakręt drogi kryje w sobie niezliczone możliwości twórczego wyrazu.

Czyż nie brzmi to jak idealny sposób na spędzenie majówki? Znajdź ukojenie dla swojej duszy, poznaj nowych ludzi o podobnych pasjach i odkryj magię fotografii w otoczeniu przyrody i inspirujących widoków.

Jeśli czytasz te słowa, to znaczy, że w Tobie drzemie miłość do sztuki, a świat fotografii jest dla Ciebie jak magiczna kraina, czekająca na odkrycie. Chciałbym Cię zaprosić na wyjątkowe warsztaty fotografii portretowej, które odbędą się w przepięknym Przyborowie 11.

W Przyborowie 11 czas płynie inaczej. To miejsce, gdzie natura staje się nie tylko tłem, ale aktywnym partnerem w procesie tworzenia niepowtarzalnych fotografii. Każdy zakręt, każdy zakątek tego miejsca, jest jak strona niesamowitej księgi, gotowej do odkrycia przez obiektyw aparatu.

W tych dwóch dniach pragnę podzielić się z Tobą moją pasją do fotografii portretowej. Razem odkryjemy tajniki kompozycji, światła i emocji, które sprawią, że Twoje zdjęcia nabiorą życia i głębi. Będziemy razem chodzić po tym magicznym miejscu, łapać chwile, które płyną jak melodyjny strumień czasu.

Czas trwania: 2 dni / 1.05-03.05

Miejsce: Przyborowo 11

Foto: Pictures Factory

Prowadzący: Waldemar Stube – Członek Związku Polskich Artystów Fotografików, Laureat Grand Press Photo


Dzień 1: Środa

11:00 – 11:30: Witaj w Przyborowie 11, miejscu, gdzie czas płynie inaczej, a natura staje się partnerem w tworzeniu niezapomnianych chwil. Rejestracja uczestników to początek Twojej niezwykłej wyprawy w świat fotografii, gdzie każde spojrzenie staje się poezją, a migoczące światło wskazuje drogę do artystycznej ekstazy.

11:30 – 12:30: Wprowadzenie do Fotografii Portretowej to jak otwarcie starych drzwi, których przekraczając próg, przenosisz się do krainy, gdzie emocje malują obrazy, a dusze portretowanych rozmawiają z obiektywem. Waldemar Stube, jak przewodnik w świecie snów, zaprasza Cię do podróży przez tę fotografię pełną pasji i subtelności.

12:30 – 13:30: Przerwa na lunch to chwila, aby zanurzyć się w atmosferze Przyborowa 11. Smaki, zapachy i dźwięki otaczają Cię, jakbyś wędrował po ogrodach wyobraźni, gotowy do odkrywania nowych wymiarów.

14:30 – 16:00: Zdjęcia Portretowe w Plenerze to jak odkrywanie magicznego ogrodu, w którym światło tańczy z cieniem, a natura staje się współtwórcą twojego arcydzieła. Waldemar Stube, jak kompozytor dźwięków, nauczy Cię słuchać i zapisywać piękno w kadrze.

16:00 – 17:00: Analiza i Komentarze to moment, w którym Twoje fotografie stają się częścią kolektywnej opowieści. Przy ognisku i pod gwiazdami, uczestnicy dzielą się swoimi wrażeniami, tworząc wspólną symfonię emocji.

17:00 – 18:30: Ognisko i Czas Projekcji Filmu to jak podróż w głąb ludzkiej duszy. Przy ognisku, gdzie płomienie rozbłyskują jak emocje, projekcja filmu to jak rozsmakowywanie się w inspiracjach. Waldemar Stube, jak mag sztuki, prowadzi Cię przez obrazy, które budzą się do życia.

18:30 – 19:00: Sesja Pytań i Odpowiedzi to jak rozmowa przy lampce wina, gdzie pytania są jak nuty, a odpowiedzi jak melodyjne odpływanie w świat fotografii.


Dzień 2: Czwartek

11:00 – 11:30: Powtórka z Poprzedniego Dnia, Odpowiedzi na Pytania. Dzień drugi zaczyna się jak cichy poemat, gdzie słowa poprzedniego dnia odbijają się echem, a odpowiedzi są jak kontynuacja nieskończonych wersów.

11:30 – 12:30: Sesja Teoretyczna: Portretowanie z Wykorzystaniem Światła Naturalnego i Sztucznego to jak oddech wiosny po zimie. Techniki światła, jak promienie słońca, wnikają w każdą porę dnia, tworząc wspaniałe obrazy pod okiem mistrza sztuki fotograficznej.

12:30 – 13:30: Sesja Praktyczna: Portretowanie w Studio to jak wejście do świątyni sztuki, gdzie cienie i światło układają się jak w kameralnej baśni. Studio staje się sceną, a Ty jesteś reżyserem swojej fotograficznej opowieści.

13:30 – 14:30: Przerwa na lunch to jak kontemplacja smaku, gdzie potrawy są jak obrazy na talerzu, a aromat Przyborowa 11 to jak dodatkowa przyprawa dla zmysłów.

14:30 – 16:00: Sesja Praktyczna: Retuszowanie i Edycja to jak przeniesienie się do pracowni artysty, gdzie każdy pociągnięcie pędzla cyfrowego jest jak dźwięk skrzypiec.

16:00 – 17:00: Podsumowanie i Przegląd Efektów to jak zakończenie koncertu, gdzie każda fotografia jest jak nuta w wielkiej symfonii uczuć. Prezentacja najlepszych prac uczestników to jak finałowa aria w tej fotograficznej operze.

17:00 – 17:30: Rozdanie Certyfikatów, Sesja Zdjęć Grupowych to jak finałowy akt, gdzie każdy uczestnik staje się bohaterem swojej własnej historii w Przyborowie 11.

19:00 – 22:00 Integracja

Dzień 3 Piątek

11:00 – Wyjazd uczestników


Informacje Dodatkowe:

  • Miejsce szkolenia to wyjątkowe Przyborowo 11, kraina, gdzie czas zatrzymuje się na chwilę, a natura staje się kreatywnym partnerem w sztuce fotografii.

Foto: Pictures Factory

  • Uczestnicy proszeni są o zabranie swojego aparatu fotograficznego oraz laptopa z oprogramowaniem do edycji zdjęć.
  • Warsztaty są skierowane zarówno do początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych w dziedzinie fotografii portretowej.

Masz pytania zadzwoń tel. 508 377 156

Cena: 1590 zł